ADRES

Utrechtse Rugby Club
Sportpark Rijnvliet
Sportpark Rijnvliet 5
3545 EA Utrecht
Website www.utrechtrugby.nl

Informatie vragen: Informatie@UtrechtseRugbyClub.nl
Jeugd (<18) aanmelden: Jeugdleden@UtrechtseRugbyClub.nl
Senioren (>18) aanmelden: Introductie@UtrechtseRugbyClub.nl

BESTUUR UTRECHTSE RUGBY CLUB

FUNCTIENAAME-MAIL
VoorzitterAnneke SliedrechtVoorzitter@UtrechtseRugbyClub.nl
SecretarisMarije Faber a.i.Secretaris@UtrechtseRugbyClub.nl
PenningmeesterNiels VerlagePenningmeester@UtrechtseRugbyClub.nl
Bestuurslid RugbyvacantRugby@UtrechtseRugbyClub.nl
Bestuurslid JeugdBas de BoerJeugd@UtrechtseRugbyClub.nl
Bestuurslid ClubhuisRobin Musch a.i.Clubhuis@UtrechtseRugbyClub.nl

Technische commissie

Voorzitter / Bestuurslid RugbyAnneke Sliedrecht a.i.Tc@UtrechtseRugbyClub.nl
Bestuurslid jeugdBas de BoerJeugd@UtrechtseRugbyClub.nl

Wedstrijdsecretariaat

Senioren (>18)Dees van den BergWedstrijd@UtrechtseRugbyClub.nl
Cubs-Junioren-Colts (12-18)Annemarie BeersCJC@UtrechtseRugbyClub.nl
Guppen-Turven-Benjamins-Mini’sHans-Peter MeulekampTBM@UtrechtseRugbyClub.nl

Andere belangrijke contactpersonen bij URC

Ledenadministratie seniorenDiane de JongLeden@UtrechtseRugbyClub.nl
Ledenadministratie jeugdHeikeJeugdleden@UtrechtseRugbyClub.nl
Introductie seniorenJeroen GeuxIntroductie@UtrechtseRugbyClub.nl
Introductie jeugdJeugdleden@UtrechtseRugbyClub.nl
Sponsoring Cristiaan van der SteenSponsoring@UtrechtseRugbyClub.nl
Vertrouwenspersoon Silvia Holl
Annemieke Bron
Vertrouwen@UtrechtseRugbyClub.nl
WebsiteDees van den BergWebsite@UtrechtseRugbyClub.nl
NieuwsbriefMinke KroonNieuwsbrief@UtrechtseRugbyClub.nl

Bankgegevens

Utrechtse Rugby Club
IBANNL51 ABNA 0430 5780 83
KvK40476238
BTWNL 815 852 289 B01
 
Stichting URC Support
IBANNL49 ABNA 0437 4891 75
KvK30208518
BTWNL816 873 951 B01