In deze agenda zie je wanneer het clubhuis, bestuurskamer, de kleedkamers en de velden beschikbaar zijn.
In de agenda zie je ook de contactpersoon aan wie de ruimte is vergeven.
Sluit jouw reservering aan op de reservering van een ander clublid, stem dan onderling af hoe de ruimte aan elkaar opgeleverd wordt, ook al is dit pas de volgende dag.

Wil jij een reservering maken voor een van de ruimtes van de club? Geef dan je naam, je telefoonnummer en de reden van de reservering door aan een van de onderstaande mailadressen.

Op de mailadressen kun jij ook terecht met vragen over materiaal of kosten van de verhuur.
Heb jij vragen over de werking van de agenda stuur dan een mail naar website@utrechtrugby.nl.

16 ma 17 di 18 wo 19 do 20 vr 21 za 22 zo
Hele dag
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Nu: sep 17 02:25 pm
19:00 Training URC maandag
Training URC maandag
sep 16 @ 19:00 – 22:00
Training URC maandag
Trainingen URC JEUGD Colts: 19.30 – 21.00 uur TOUCHRUGBY Dames en heren: 20.00 – 21.30 uur
18:00 Training dinsdag
Training dinsdag
sep 17 @ 18:00 – 21:30
Training dinsdag
Trainingen URC JEUGD Turven: 18.30 – 19.30 uur Benjamins: 18.45-20.00 uur Mini’s: 19.00-20.00 uur Cubs: 18.30 – 20.00 uur Junioren: 18.o0 – 20.00 uur SENIOREN Dames (1&2): 20.00 – 21.30 uur Heren (1&2&3&4): 20.00 –

Continue Reading →

18:00 Externe verhuur
Externe verhuur
sep 18 @ 18:00 – 21:00
Geregeld door Jules Touch Club Contactpersoon: Tineke Kap e-mail: verhuur@utrechtrugby.nl
19:00 Daklozenrugby
Daklozenrugby
sep 18 @ 19:00 – 22:00
Rugbyclinics voor daklozen 4 woensdagen en 1x voor de begeleiding. Ook met eten Contactpersoon: Mathilde Twelkemeier
19:00 Training URC woensdag
Training URC woensdag
sep 18 @ 19:00 – 22:30
Training URC woensdag
Trainingen URC JEUGD Colts: 20.00 – 21.30 uur TOUCHRUGBY Dames en heren: 20.00 – 21.30 uur
18:30 Training URC donderdag
Training URC donderdag
sep 19 @ 18:30 – 22:00
Training URC donderdag
Trainingen URC JEUGD Benjamins: 18.45-20.00 uur Mini’s: 19.00-20.00 uur Cubs: 18.30 – 20.00 uur Junioren: 18.o0 – 20.00 uur SENIOREN Dames (1&2): 20.00 – 21.30 uur Heren (1&2&3&4): 20.00 – 21.30 uur
09:00 Wedstrijden CJC
Wedstrijden CJC
sep 21 @ 09:00 – 15:00
Competitiewedstrijden cubs (2)- junioren (2) – Colts (1) Contactpersoon: Silvia Holl – wedstrijdsecretaris CJC
13:00 Wedstrijd heren 1
Wedstrijd heren 1
sep 21 @ 13:00 – 18:00
Wedstrijd heren 1
competitiewedstrijd URC 1 – Amstelveen KO: 15.00 uur Contactpersoon: Annemieke Bron / Esther vd Hoven (Teammanagers URC 1)