In deze agenda zie je wanneer het clubhuis, bestuurskamer, de kleedkamers en de velden beschikbaar zijn.
In de agenda zie je ook de contactpersoon aan wie de ruimte is vergeven.
Sluit jouw reservering aan op de reservering van een ander clublid, stem dan onderling af hoe de ruimte aan elkaar opgeleverd wordt, ook al is dit pas de volgende dag.

Wil jij een reservering maken voor een van de ruimtes van de club? Geef dan je naam, je telefoonnummer en de reden van de reservering door aan een van de onderstaande mailadressen.

Op de mailadressen kun jij ook terecht met vragen over materiaal of kosten van de verhuur.
Heb jij vragen over de werking van de agenda stuur dan een mail naar website@utrechtrugby.nl.

22 ma 23 di 24 wo 25 do 26 vr 27 za 28 zo
Hele dag
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Nu: apr 22 08:34 pm
20:00 Trainingen URC
Trainingen URC
apr 22 @ 20:00 – 21:30
Maandagavond trainen: 19.30 – 21.00 uur: Colts Touchrugby URC: 20.00 -21.30 uur
18:30 Trainingen URC
Trainingen URC
apr 23 @ 18:30 – 21:30
Reguliere trainingen bij URC 18.30 uur – 19.30 uur: turven 18.30 uur – 20.00 uur: cubs en junioren 18.45 uur – 20.00 uur: benjamins 19.00 uur – 20.00 uur: mini’s 20.00 uur – 21.30 uur:

Continue Reading →

19:45 Dames 1 teamoverleg
Dames 1 teamoverleg
apr 23 @ 19:45 – 20:00
Dames 1 teamoverleg
Wekelijks vóór de training overlegt dames 1 een kwartier in de bestuurskamer. Contactpersoon: Teammanager Ton Bogerd
19:00 Wedstrijd USRS
Wedstrijd USRS
apr 24 @ 19:00 – 22:30
Wedstrijd USRS  – contact: Dees vd Berg (wedsdtrijdsecretaris)
18:30 Training donderdag URC
Training donderdag URC
apr 25 @ 18:30 – 21:30
Training URC teams: 18.30 uur – 20.00 uur: cubs en junioren 18.45 uur – 20.00 uur: benjamins 19.00 uur – 20.00 uur: mini’s 20.00 uur – 21.30 uur: dames en heren senioren
10:00 Koningsdag 2019: stadsderby
Koningsdag 2019: stadsderby
apr 27 @ 10:00 – 21:00
Koningsdag 2019: stadsderby
Traditionele stadsderby heren URC – USRS 11.30 uur: URC 3 – USRS 3 13.00 uur: URC 2 – USRS 2 14.30 uur: URC 1 – USRS 1 een lange derde helft Contactpersoon: Dees van den

Continue Reading →