Adres
Sportpark Rijnvliet 5
3545 EA Utrecht
Website www.utrechtrugby.nl

email Algemeen informatie@utrechtrugby.nl

email aanmelden Jeugd jeugdintro@utrechtrugby.nl
email aanmelden Senioren introductie@utrechtrugby.nl

 

Club informatie

Bestuur

Voorzitter Anneke Sliedrecht voorzitter@utrechtrugby.nl
Secretaris Renske van der Star secretaris@utrechtrugby.nl
Penningmeester Niels Verlage penningmeester@utrechtrugby.nl
Bestuurslid jeugd Bas de Boer jeugd@utrechtrugby.nl
Bestuurslid rugby Bas Ossenkoppele rugby@utrechtrugby.nl
Bestuurslid facility clubhuis n.t.b. clubhuis@utrechtrugby.nl

 

Sponsoring

Sponsoring Annemarie Beers sponsoring@utrechtrugby.nl

 

Technische commissie

Voorzitter en
bestuurslid rugby
Bas Ossenkoppele tc@utrechtrugby.nl
Bestuurslid jeugd Bas de Boer jeugd@utrechtrugby.nl

 

Wedstrijdsecretariaat

Senioren Dees van den Berg wedstrijd@utrechtrugby.nl
Cubs-Junioren-Colts Silvia Holl cjc@utrechtrugby.nl
Guppen-Turven-Benjamins-Mini’s Hans-Peter Meulekamp tbm@utrechtrugby.nl

 

Leden administratie

Algemeen (senioren) Djaasim Tuk leden@utrechtrugby.nl
Algemeen (jeugd) Erik de Meij jeugdintro@utrechtrugby.nl
Introductie (senioren) n.t.b. introductie@utrechtrugby.nl

 

Vertrouwenspersoon

Vertrouwenspersoon Silvia Holl vertrouwen@utrechtrugby.nl

 

Website

Website Lisette Sorber website@utrechtrugby.nl
Nieuwsbrief   nieuwsbrief@utrechtrugby.nl

 

Bankgegevens

ABN AMRO  
BIC ABNANL2A
IBAN NL51 ABNA 0430 5780 83
KvK nummer 404 76 238
BTW nummer – Stichting URC Support (SUS) NL816873951B01