Adres
Sportpark Rijnvliet 5
3545 EA Utrecht
Website www.utrechtrugby.nl

email Algemeen informatie@utrechtrugby.nl

email aanmelden Jeugd jeugdintro@utrechtrugby.nl
email aanmelden Senioren introductie@utrechtrugby.nl

 

Club informatie

Bestuur

Voorzitter Clemens Laterveer voorzitter@utrechtrugby.nl
Secretaris Daphne van den Ende secretaris@utrechtrugby.nl
Penningmeester Mark Thomson penningmeester@utrechtrugby.nl
Bestuurslid facility clubhuis Rob Kemp clubhuis@utrechtrugby.nl
Bestuurslid rugby Simon van der Linden rugby@utrechtrugby.nl
Bestuurslid jeugd Iban Rosier jeugd@utrechtrugby.nl

 
Sponsoring

Sponsoring n.t.b. sponsoring@utrechtrugby.nl

 
Technische commissie

Voorzitter Anneke Sliedrecht tc@utrechtrugby.nl
Bestuurslid rugby Simon van der Linden rugby@utrechtrugby.nl
Bestuurslid jeugd Iban Rosier jeugd@utrechtrugby.nl
Lid Wim Slomp
Lid Silvester Keijzer

 
Wedstrijdsecretariaat

Senioren Thijs van Gerwen wedstrijd@utrechtrugby.nl
Cubs-Junioren-Colts Silvia Holl cjc@utrechtrugby.nl
Turven-Benjamins-Mini’s Bas de Boer tbm@utrechtrugby.nl

 
Leden administratie

Algemeen Robin Musch leden@utrechtrugby.nl
Ledenwerving Marysia Zarzycki introductie@utrechtrugby.nl

 
Vertrouwenspersoon

Vertrouwenspersoon Silvia Holl vertrouwen@utrechtrugby.nl

 
Website

Website Lisette Sorber website@utrechtrugby.nl

 
Bankgegevens

ABN AMRO
BIC ABNANL2A
IBAN NL51ABNA0430578083
KvK nummer 476238